Teknoloji - Fikir - Sohbet

Teknoloji - Fikir - Sohbet

Bölümümüz Yapay Zeka Topluluğu’nun 20 Ekim 2018 tarihinde düzenlediği “Teknoloji Fikir Sohbet” başlıklı etkinliğine 800’ün üzerinde öğrenci katılmıştır. Etkinlik sabah 10.00’da başlayıp 18.30’a kadar devam etmiştir.

 

Bu etkinliğe konuşmacı olarak Koç Sistem’den yazılım danışmanı Hakan AYDIN, Vodafone’dan Serkan ÜÇKUNLAR, Mastercard’tan veritabanı yöneticisi Alper OKUNAKOL, Ford Otosan’dan Bakım yöneticisi Mustafa DERTLİ, Atarlabs firmasından siber güvenlik danışmanı Mustafa MISIR, Deep Learning Türkiye’den Zümrüt MÜFTÜOĞLU, Safkan Yazılım’dan yazılım&bilgi teknolojileri yönetim danışmanı Yaşar SAFKAN ve Kagider’den Tülin HELVACIOĞLU katılmışlardır.

 

Etkinlikte Hakan AYDIN yapay zeka ve digital pazarlama; Serkan ÜÇKUNLAR büyük veri (big data); Alper OKUNAKOL günümüz veritabanı sistemleri;  Mustafa DERTLİ Endüstri 4.0, nesnelerin interneti ve otonom araçlar; Mustafa MISIR bilgisayar ve ağ ortamında güvenlik; Zümrüt MÜFTÜOĞLU derin öğrenme yöntemleri; Yaşar SAFKAN yeni mezun açmazının nasıl kırılacağı ve Tülin HELVACIOĞLU da kadın girişimciler konularında dinleyicileri aydınlatmışlar ve öğrencilerimizin gelecek planlarına ışık olmuşlardır.

Son Güncelleme Tarihi: 26 Ekim 2018, Cuma